Nasza kadra

Ciocia Ola-  Dyrektor  pedagogiczny/ nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego od ponad 20 lat. Każdy rok mojej pracy utwierdza mnie w przekonaniu o słuszności wyboru mojej drogi zawodowej, gdyż praca z dziećmi daje mi ogromną radość. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu pedagogiki wychowania przedszkolnego, a w toku pracy zawodowej pogłębiałam wiedzę z tego zakresu poprzez uczestnictwo w szeregu kursów doskonalących (m.in. Pedagogika Marii Montessori, Pedagogika zabawy, Metoda Dobrego Startu). Myślą przewodnią mojej pracy jest zawsze zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa oraz stworzenie warunków do harmonijnego rozwoju w toku uczestnictwa w zajęciach przedszkolnych. Rodzicom natomiast zapewniam poczucie spokoju, że oddali swoją pociechę w odpowiednie ręce.

Ciocia Justyna – nauczyciel

Ukończyłam studia  z zakresu pedagogiki wychowania przedszkolnego w Poznaniu. Jestem osobą miłą, otwartą i niepoprawną optymistką. Moją pasją jest sport i nauka języków obcych. Posługuję się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Umiejętność tą wykorzystuję na co dzień w pracy z przedszkolakami. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i daje poczucie spełnienia się. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i rozwój dziecka oraz  zatracanie się w dziecięcej spontaniczności i kreatywności.

Ciocia Paulina-nauczyciel

Ukończyłam studia na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Poznaniu. Już jako mała dziewczynka marzyłam by zostać nauczycielką. Praca z przedszkolakami sprawia mi wiele radości i daje ogrom satysfakcji. Uśmiech na twarzy dziecka utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem w dobrym miejscu. Prywatnie interesuję się wystrojem i aranżacją wnętrz. W wolnej chwili czytam książkę z kubkiem ulubionej herbaty.

Ciocia Ania- nauczyciel

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych ze specjalizacją Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. W mojej pracy z dziećmi stawiam na indywidualny rozwój każdego z wychowanków. Łączę różne techniki i metody nauczania tak, aby każde dziecko mogło rozwijać swoje kompetencje w sposób, jak najbardziej dopasowany do jego potrzeb i możliwości.  Kreowanie dziecięcej rzeczywistości poprzez wspólne doświadczenia, zabawę, taniec, nagrodzone uśmiechem dziecka to największa radość dla każdego nauczyciela. Moją pasją jest pedagogika Froebla, w myśl której „Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im też dać czas na chodzenie.”, daję dzieciom dużą swobodę w tworzeniu ich własnego świata, zabawę swobodną, według ich pomysłu, ponieważ dziecko bawiąc się wcale nie marnuje czasu…

Ciocia Agnieszka  – nauczyciel

Jestem absolwentką studiów Zintegrowanej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi to moja pasja.  Stawiam na poczucie bezpieczeństwa wychowanków oraz naukę poprzez zabawę. Kompleksowa stymulacja ekspresji dziecka jest kluczem do wytworzenia w nim pewności siebie i poczucia własnej wartości, które pomogą mu w dalszych etapach rozwoju.

Ciocia Martyna – opiekun żłobka

Jestem absolwentką Socjologii na Wydziale Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyłam Kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, który pozwala mi na pracę z dziećmi.  Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując 2,5 roku w żłobku oraz jako indywidualna niania. Do pracy z dziećmi motywuje mnie ich otwartość, szczerość,  chęć odkrywania świata oraz niczym nieograniczona wyobraźnia. Interesuje się filmem, teatrem oraz sportem, szczególnie siatkówką. Jestem osobą otwartą, miłą, uśmiechniętą.

Ciocia Małgosia – opiekun żłobka

Ukończyłam studia z zakresu pedagogiki opiekuńczo wychowawczej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Doświadczenie zdobywałam podczas półkolonii, kolonii oraz obozów z dziećmi i młodzieżą, a przez ostatnie 2,5 roku byłam opiekunem w żłobku.Interesuje się sportem, a co za tym idzie kinezjologią edukacyjną. W swojej pracy lubię korzystać z Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.W wolnych chwilach dużo się ruszam lub spędzam czas przy ciekawej książce. Z natury jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata, spontaniczną i otwartą na potrzeby innych.

Ciocia Grażynka- opiekun żłobka

Z wykształcenia jestem nauczycielem Nauk Przyrodniczych oraz ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku. Praca z dziećmi w wieku żłobkowym sprawia mi wiele radości i daje dużo satysfakcji. Uśmiech i radość dzieci jest dla mnie największą nagrodą z jaką spotykam się w swojej pracy.