Nasza kadra

Ciocia Ola-  Dyrektor  pedagogiczny/ nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego od ponad 20 lat. Każdy rok mojej pracy utwierdza mnie w przekonaniu o słuszności wyboru mojej drogi zawodowej, gdyż praca z dziećmi daje mi ogromną radość. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu pedagogiki wychowania przedszkolnego, a w toku pracy zawodowej pogłębiałam wiedzę z tego zakresu poprzez uczestnictwo w szeregu kursów doskonalących (m.in. Pedagogika Marii Montessori, Pedagogika zabawy, Metoda Dobrego Startu). Myślą przewodnią mojej pracy jest zawsze zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa oraz stworzenie warunków do harmonijnego rozwoju w toku uczestnictwa w zajęciach przedszkolnych. Rodzicom natomiast zapewniam poczucie spokoju, że oddali swoją pociechę w odpowiednie ręce.

Ciocia Justyna – nauczyciel

Ukończyłam studia  z zakresu pedagogiki wychowania przedszkolnego w Poznaniu. Jestem osobą miłą, otwartą i niepoprawną optymistką. Moją pasją jest sport i nauka języków obcych. Posługuję się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Umiejętność tą wykorzystuję na co dzień w pracy z przedszkolakami. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i daje poczucie spełnienia się. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i rozwój dziecka oraz  zatracanie się w dziecięcej spontaniczności i kreatywności.

Ciocia Paulina-nauczyciel

Ukończyłam studia na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Poznaniu. Już jako mała dziewczynka marzyłam by zostać nauczycielką. Praca z przedszkolakami sprawia mi wiele radości i daje ogrom satysfakcji. Uśmiech na twarzy dziecka utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem w dobrym miejscu. Prywatnie interesuję się wystrojem i aranżacją wnętrz. W wolnej chwili czytam książkę z kubkiem ulubionej herbaty.

Ciocia Sonia – opiekun żłobka

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczenie w pracy z maluchami zdobyłam pracując w żłobkach i klubach malucha. Bardzo lubię tańczyć co chętnie wykorzystuję w swojej pracy z najmłodszymi. Cieszy mnie wprowadzanie nowych piosenek i wierszyków ponieważ każdego dnia widzę jak dzieci zapamiętują je i z przyjemnością powtarzają. Praca z dziećmi od zawsze mnie interesowała ponieważ każdy dzień stawia nowe wyzwania i zadania. Prywatnie interesuje mnie bajkoterapia i podróże.

Ciocia Agnieszka  – opiekun żłobka

Jestem absolwentką studiów Zintegrowanej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi to moja pasja. Miałam możliwość pracować z dziećmi z różnych grup wiekowych ale to maluchy ujęły mnie najbardziej. Stawiam na poczucie bezpieczeństwa wychowanków oraz naukę poprzez zabawę. Kompleksowa stymulacja ekspresji dziecka jest kluczem do wytworzenia w nim pewności siebie i poczucia własnej wartości, które pomogą mu w dalszych etapach rozwoju.